pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Krajarka taśmowa Big Ocean DY-900

Profesjonalny nóż taśmowy. 

Ocean DY-900 jest bardzo wydajnym i wygodnym urządzeniem do stosowania w różnego rodzaju szwalniach wyposażonych we własną krojownię.

W wyposażeniu krajarki znajdują się: taśma tnąca, precyzyjna ostrzałka, sygnalizacja świetlna pracy krajarki, zapasowe taśmy i ostrzałki oraz narzędzia do obsługi urządzenia. Krajarkę można łatwo przemieszczać w obrębie sali dzięki czterem obrotowym kołom jezdnym. Podczas krojenia urządzenie blokuje się na sześciu amortyzatorach gumowych.

Bardzo sztywna, nowoczesna konstrukcja krajarki z aluminiowymi kołami napędowymi pokrytymi poliuretanem zapewnia bardzo cichą i stabilną pracę taśmy tnącej. Cięcie i przesuwanie wysokich nakładów różnego rodzaju tkanin ułatwia nadmuch standardowo montowany w blacie krajarki.

Do krojenia dzianin, tkanin, ocieplin, materiałów powlekanych i klejonych można stosować noże taśmowe o szerokości 10-12 mm i taśmy falowane. Łatwy montaż i regulacja napięcia taśmy umożliwia szybką wymianę narzędzia tnącego odpowiedniego do ciętego nakładu.

Nóż taśmowy posiada niezbędne wyposażenie gwarantujące prawidłową pracę i bezpieczną obsługę podczas krojenia, między innymi precyzyjny układ podnoszenia i opuszczania stopki, znajdujący się poza obszarem pracującej taśmy.

Uwaga:

  • Nasze krajarki jako jedyne w Polsce są dostosowane do obecnych przepisów UE dotyczących dopuszczenia maszyn do obrotu oraz zawierają pełną wymaganą dokumentację!
  • Krajarka posiada dodatkowe osłony i zabezpieczenia wymagane przez Państwową Inspekcję PracyDane techniczne
Grubość nakładu:
185 mm
Prędkość taśmy:
14 m/s (bez regulatora)
 
0-20 m/s (z regulatorem)
Moc silnika głównego:
1100W
Moc silnika nadmuchu:
180W
Napięcie zasilania:
230V
Gabaryty krajarki:
1500x2250xh=1650
Wymiar stołu:
1500x1800 mm
Masa krajarki:
285 kg
Wymiar taśmy tnącej:
10-12x3860
Koła jezdne:
standard
Nadmuch:
standard
Regulator obrotów:
opcja

Krajarka taśmowa Big Ocean DY-900

Dostępne wersje
bez regulacji prędkości
Kontakt
z regulacją prędkości
Kontakt
Katalogi części

 © SAMEX 2023
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl