pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Oferta

Wyposażamy krojownie kompleksowo

Jesteśmy jedyną firmą na rynku polskim skupiającą się wyłącznie na wyposażeniu krojowni i możemy z dumą stwierdzić, że dziedzinę tę opanowaliśmy do perfekcji.

Tworzymy produkty najwyższej klasy

Oferujemy urządzenia od prostych krajarek dla małych zakładów po profesjonalne maszyny przemysłowe dla dużych firm. Jesteśmy producentem najnowocześniejszego stołu krojczego z lagowarką na rynku polskim, stołów do cięcia rolet oraz krajarek tarczowych konkurujących wykonaniem ze światowymi markami. Jesteśmy również generalnym importerem wielu urządzeń krojczych z całego świata. Naszym atutem jest największy w kraju magazyn części zamiennych do urządzeń krojczych oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Polityka jakości

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, dlatego starannie dobieramy produkty pod względem jakości wykonania.

Wychodząc z założenia, że odpowiedni dobór narzędzi pracy przekłada się na jej wydajność i szybkość oraz zadowolenie pracowników, unikamy produktów niskiej i średniej jakości. Jako producent, jak i importer zwracamy uwagę na najwyższą jakość oferowanych produktów, co przekłada się na bardzo wysoki procent zadowolonych klientów.

Indywidualne podejście do klienta

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie z wszelkiego typu urządzeniami krojczymi pozwala wyeliminować błędy w doborze maszyn do różnego rodzaju produkcji. Każdemu klientowi poświęcamy tak wiele czasu, ile potrzeba do przygotowania najbardziej optymalnego rozwiązania. Czasem oznacza to wielogodzinne dyskusje, ale daje nam to gwarancję zadowolenia z zakupu.

Jako nieliczni dajemy możliwość testowania sprzętu w firmie klienta, by mógł sprawdzić urządzenie w codziennej pracy, a nie w sklepie lub na folderze.

Producenci z całego świata

Jesteśmy dystrybutorem firm Sipe Tecnologie, Eastman, KM, Kuris, Maimin, Vibromat i Csepel.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Większość produktów posiada bogate opisy oraz profesjonalne zdjęcia, co ułatwi dokonanie wyboru interesującego urządzenia.


© SAMEX 2023
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl