pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

O sklepie

Jesteśmy zespołem ludzi nastawionym na obsługę firm produkcyjnych, przemysłowych i handlowych. Nasi klienci to głównie producenci odzieży, obuwia, mebli, a także hurtownie, sklepy i zakłady usługowe.

Za nasz cel stawiamy sobie przede wszystkim pełne przygotowanie krojowni klientów oferujących usługi lub przygotowujących materiały do własnej produkcji. Pod tym względem jesteśmy unikatową firmą w branży. Skupiamy nasze działania wokół jednej dziedziny, dzięki czemu zebrane doświadczenia pomagają nam osiągać sukces wraz z naszymi klientami.

Wychodząc z założenia, że odpowiedni dobór narzędzi pracy przekłada się na jej wydajność i szybkość oraz zadowolenie pracowników, unikamy produktów niskiej i średniej jakości. Nasze 30-letnie doświadczenie z wszelkiego typu urządzeniami krojczymi pozwala wyeliminować błędy w doborze maszyn do różnego rodzaju produkcji. Jako nieliczni oferujemy możliwość przetestowania sprzętu w firmie klienta.

Obok kompleksowej oferty urządzeń, dysponujemy profesjonalnym serwisem maszyn krojczych i najbogatszą w kraju bazą części zamiennych. Nasz powód do dumy to fakt, że jesteśmy w stanie naprawić każdą krajarkę, która do nas trafi. Wyznajemy również zasadę, że nie jest sztuką sprzedać maszynę - ważne by sprzedać ją z gwarancją serwisu i dostępności części zamiennych.

Ta zasada stanowi filozofię naszego działania.

© SAMEX 2023
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl