pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Lagowarka CUTMaster

W produkcji odzieży czynnik wydajności i efektywności pracy jest niezwykle istotny. Ręczne rozwijanie materiału z belki na stole jest długotrwałą i żmudną czynnością, która na szczęście może być znacznie przyspieszona.

Podstawowym urządzeniem do rozwijania materiału jest lagownica, dzięki której uzyskujemy nawet dwukrotne przyspieszenie przy lagowaniu warstw. Obsługa urządzenie jest bardzo prosta i może być wykonywana przez jednego pracownika.

Lagowarka CUTMaster wyróżnia się niespotykaną stabilnością, wytrzymałością i precyzją wykonania. Naszym celem było stworzenie urządzenia, które będzie służyło tak samo dobrze przez wiele lat, nie wymagając napraw, regulacji czy wymiany elementów.

Tor jezdny lagowarki jest bardzo precyzyjnie wykonany, co dało nam przewagę nad konkurencyjnymi rozwiązaniami - urządzenie przesuwa się lekko i bez zacięć, nawet gdy w krojowni zbierze się duża ilość kurzu.

Lagowarka może być opcjonalnie rozbudowana o dodatkowe funkcje takie jak belka obrotowa, półka do rozwijania materiału z palet czy kosz do rozwijania materiału z bel bez tytli. Powyższe elementy mogą być dodawane już w trakcie eksploatacji urządzenia, jak również łatwo demontowane.

Uwagi:

  • lagowarka CUTMaster może być zamontowana tylko na stole krojczym Ocean SK ze względu na bardzo precyzyjne dopasowanie elementów jezdnychLagowarka CUTMaster

Cena
Kontakt
 © SAMEX 2019
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl