pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Krajarka taśmowa HF-200T/1100

Krajarki taśmowe z Serii HF-200T są wygodnymi w pracy, wysokowydajnymi do precyzyjnego wykrawania elementów odziezy z różnych rodzajów materiałów, ułożonych w wielowarstwowe pokłady, gdzie ich łączna maksymalna grubość wynosi 200 mm, w przypadku ocieplin 300 mm. Należy pamiętać, że maksymalną i minimalną grubość krojonego pokładu limituje rodzaj materiału! Krajarki tamowe serii HF-200T posiadają w standardzie napęd dwubiegowy sprawdzający się przy krojeniu wiekszości matriałów, pracujący z prędkością 8 m/s lub 16 m/s.

Istnieje możliwość zastosowania płynnej regulacji prędkości taśmy (falownika) w zakresie od 4 m/s do 20 m/s, która jest niezbędna w przypadku cięcia materiałów twardych i powlekanych oraz wtedy, gdy operator tego samego urządzenia kroi materiały o różnym składzie i chrakterystyce. Duża różnorodność tkanin jakie są krojone przy użyciu krajarek taśmowych z Serii HF-200T, a zwłaszcza coraz częstsze wykorzystywanie przez klientów ciężkich materiałów w procesach produkcyjnych, spowodowały, że firma Hoffman, dążąc do zwiększenia fukcjonalności i efektywności swoich urządzeń wprowadziła do oferty maszyny z mocniejszymi silnikami.

Krajarki taśmowe z Serii HF-200T są standardowo wyposażone w blokadę chwytającą taśmę w przypadku jej zerwania oraz system nowoczesnych mikrowyłączników, automatycznie zatrzymujących maszynę w przypadku wykrycia niedomkniętych osłon bezpieczeństwa. Wpływa to w znaczący sposób na komfort i poczucie bezpieczeństwa pracy u operatora.

Opcje wyposażenia:

    Falownik - płynna regulacja prędkości
    Stół z nadmuchem
    System odpylający
    System silikonowania
    Panel sterujący LCD
    Automatyczne podnoszenie prowadzenia górnegoDane techniczne
Wysokość cięcia:
200 mm
Wysokość cięcia (ocieplina):
300 mm
Długość ramienia:
1100 mm
Długość taśmy:
4435 mm
Zasilanie (standard):
400 V
Zasilanie (falownik):
230 V
Prędkość taśmy:
8/16 m/s
Prędkość taśmy (falownik):
4-20 m/s

Krajarka taśmowa HF-200T/1100

Cena
Kontakt
 © SAMEX 2019
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl