pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Krajarka tarczowa Magnum

Przedstawiamy najnowszy produkt firmy SAMEX - nową, rewolucyjną krajarkę tarczową.

Magnum to konstrukcja łącząca w sobie zalety różnych krajarek tarczowych. Lekka i cicha, potrafi ciąć lagi aż do 75 mm w wersji MGS-110. To cechy, których nie spełniał dotychczas żaden nóż tarczowy.

Wykorzystując nasze ponad 20-letnie doświadczenie z serwisu noży krojczych, skorzystaliśmy z najlepszych rozwiązań światowych i jeszcze je uprościliśmy. Czynności serwisowe krajarki Magnum ograniczają się do niezbędnego minimum, a i to nie wymaga stosowania narzędzi. Ostrze i ostrzałka nie potrzebują dodatkowych regulacji.

Projektując nóż tarczowy Magnum, wiedzieliśmy, że musi on spełniać najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa. Krajarka posiada zabezpieczenie przeciwko samoczynnemu uruchomieniu po włączeniu do sieci. Osłony ostrza w pełni chronią dłonie przed skaleczeniem, nie przeszkadzają w pracy i nie da się ich łatwo uszkodzić.

Krajarka występuje w dwóch wersjach, wysokoobrotowej - do cięcia lekkich tkanin i niskoobrotowej - do cięcia grubszych i cięższych materiałów.Dane techniczne
Średnica ostrza:
100/110 mm
Kształt ostrza:
ośmiokątny lub okrągły
Wysokość cięcia:
7/7,5 cm
Moc:
280W
Obroty:
600 rpm
 
1200 rpm
Zasilanie:
230V
Waga:
3 kg

Krajarka tarczowa Magnum

Dostępne wersje
MGS-100
Kontakt
MGN-100 (wolnoobrotowa)
Kontakt
MGS-110
Kontakt
MGN-110 (wolnoobrotowa)
Kontakt

Sprawdź upusty cenowe!

 © SAMEX 2023
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl