pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Konfigurator stołu krojczego Ocean

Konfigurator stołu krojczego Ocean SK pomoże Państwu zestawić optymalne stanowisko pracy do lagowania i cięcia materiałów.

Pierwszy krok to wybór szerokości stołu krojczego. Proponujemy cztery szerokości - 182, 202, 222 i 242 cm. Szerokość blatu powinna być nieco większa od najszerszej belki materiału, który będzie krojony.

Drugi krok to wybór długości stołu krojczego. Planując ustawienie stanowiska pracy w krojowni nie wolno zapomnieć o pozostawieniu wolnej przestrzeni wokół stołu - minimum 80 cm przed oraz 50 cm za stołem.

Stół krojczy może zostać wyposażony w półki dolne, które mogą okazać się przydatne do przechowywania belek z materiałem lub akcesoriów potrzebnych w krojowni, szczególnie gdy nie dysponuje się dużą przestrzenią do zagospodarowania. Stelaż stołu jest przygotowany tak, aby była możliwość późniejszego zamontowania dolnych półek również wtedy, gdy nie są one wybrane podczas zakupu zestawu.

Do nóg stołu możemy przymocować kółka jezdne z hamulcem, dzięki czemu stół można łatwo przesuwać w pomieszczeniu. Stół z kółkami wymaga twardego i równego podłoża, nie ma też możliwości regulacji wysokości.

Do odwijania tkanin z belki służy odwijak tkanin. Oferujemy górne odwijaki mocowane na blacie z jedną lub dwoma rurami (druga rura pomaga zmniejszyć skos materiału i utrzymać go bliżej blatu) oraz dolny odwijak mocowany do stelaża z dwoma rolkami podtrzymującymi belkę na poziomie blatu. 

W następnym kroku można wyposażyć stół w odkrawacz tkanin. W wersji DYDB-1 odkrawacz jest przesuwany ręcznie, w wersji DYDB-2 - automatycznie. Zalety odkrawacza automatycznego to przede wszystkim szybkość i wygoda obsługi. Odkrawacz automatyczny w wersji DYDB-2A posiada zwiększoną wysokość cięcia pojedynczej warstwy do 2,5 cm i przeznaczony jest do cięcia grubszych materiałów. W wersji DYDB-1 i DYDB-2 wysokość cięcia to 0,8 cm. Dla stołu o szerokości 242 cm dostępne są jedynie odkrawacze automatyczne.

W przypadku stosowania odwijaka górnego i odkrawacza przydatny będzie prowadnik rolkowy odkrawacza. Napina on materiał na wysokości cięcia i zapobiega problemowi nierównego cięcia, który może wystąpić gdy materiał jest napięty idąc po skosie do góry.

Ostatnia opcja to listwa dociskowa. Oferujemy dwa rodzaje listew. W wersji ręcznej jest ona obsługiwana ręcznie i blokowana przy pomocy dźwigni z hamulcem mimośrodowym. W wersji elektrycznej listwa jest podnoszona i opuszczana przy pomocy przycisków na panelu sterującym listwy. Dla stołu o szerokości 242 cm dostępnа jest jedynie wersja ręczna.Szerokość stołu *
1. Długość stołu *
2. Półki dolne
3. Kółka jezdne
4. Odwijak tkanin
5. Odkrawacz tkanin
6. Prowadnik rolkowy odkrawacza
7. Listwa dociskowa

Suma netto: 0,00
Suma brutto (23% VAT): 0,00
 


© SAMEX 2017
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl