pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Konfigurator stołu krojczego RollMaster Mini

Konfigurator stołu krojczego RollMaster Mini pomoże Państwu w zestawieniu optymalnego stanowiska pracy do cięcia materiału z beli.

Podstawowym krokiem jest wybór wersji odkrawacza.

W wersji Standard odkrawacz jest przesuwany ręcznie, w wersji Super i Super Plus - automatycznie. Zaletą wersji ręcznej jest możliwość wolniejszego przesuwania odkrawacza i zatrzymywania go w trakcie cięcia, co sprawdza się przy twardych i trudnych do pocięcia materiałach. Zaleta odkrawacza automatycznego to przede wszystkim szybkość obsługi.

W wersji Super Plus zamontowany jest odkrawacz automatyczny o zwiększonej wysokości cięcia i niższych obrotach silnika, przeznaczony do grubszych materiałów takich jak włóknia, gąbki, pianki itp.

Jako przymiar służący do odmierzania długości odcinanego materiału służy ruchoma listwa o kącie 90 stopni lub opcjonalnie suwak z laserem rzucającym linię na blat stołu. Suwak posiada możliwość blokady i szybkiej zmiany położenia przy pomocy jednego ruchu ręką.

Regulacja obrotów odkrawacza (tylko w wersji Standard i Super) jest pomocna przy materiałach, które źle się zachowują podczas cięcia przy wysokich obrotach. Dotyczy to głównie syntetycznych tkanin, które sklejają się przy dużej prędkości obrotowej ostrza.

 1. Wersja stołu (typ odkrawacza) *
2. Listwa przymiaru
3. Podświetlenie blatu
4. Regulacja obrotów odkrawacza

Suma netto: 0,00
Suma brutto (23% VAT): 0,00
 


© SAMEX 2017
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl