pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Konfigurator stołu RollMaster XL

Konfigurator stołu RollMaster XL pomoże Państwu w zestawieniu optymalnego stanowiska pracy do cięcia grubych tkanin.

Pierwszym krokiem jest wybór wersji odkrawacza. W wersji Standard odkrawacz jest przesuwany ręcznie, w wersji Super - automatycznie. Zaletą wersji ręcznej jest możliwość wolniejszego przesuwania odkrawacza i zatrzymywania go w trakcie cięcia, co sprawdza się przy twardych i trudnych do pocięcia materiałach. Zaleta odkrawacza automatycznego to przede wszystkim szybkość obsługi. Nie potrzeba przechodzić wzdłuż stołu pchając odkrawacz, a później wracać z nim do początkowej pozycji, odbywa się to samoczynnie i dużo szybciej niż przy obsłudze ręcznej.

Do listwy prowadzącej materiał może być zamontowana ruchoma listwa o kącie 90 stopni, służąca do odmierzania długości cięcia rolety. Listwa posiada możliwość blokady i szybkiej zmiany położenia przy pomocy jednego ruchu ręką.

Odkrawacz niskoobrotowy (600 rpm) sprawdzi się przy materiałach, które źle się zachowują podczas cięcia przy standardowych obrotach (1200 rpm). Przed podjęciem decyzji polecamy przysłać próbkę materiału do sprawdzenia.

Szerokość stołu należy dopasować do maksymalnej szerokości belki materiału. Szerokość cięcia jest o 10 cm mniejsza niż szerokość blatu.

Długość blatu roboczego jest w praktyce nieograniczona. Standardowa długość to 202 cm z możliwością przedłużenia do 280 cm bez łączenia blatów.
1. Wersja stołu (typ odkrawacza) *
2. Listwa przymiaru
3. Prędkość obrotowa odkrawacza
4. Szerokość stołu *
5. Dłuższy blat roboczy

Suma netto: 0,00
Suma brutto (23% VAT): 0,00
 


© SAMEX 2017
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl